Montażysta - Serwisant

HAFNER

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • przeprowadzanie napraw i montaż urządzeń,

  • naprawy wewnętrznych instalacji pneumatycznych, elektrycznych i hydraulicznych.

Wymagania

  • doświadczenie przy wykonywaniu prac montażowych oraz serwisowych lub ogólnobudowlanych,

  • znajomość zagadnień pneumatycznych, elektrycznych i hydraulicznych będzie dodatkowym atutem,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • dokładność, dbałość o jakość, zaangażowanie, samodzielność,

  • dobra organizacja oraz motywacja do pracy.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,

  • wynagrodzenie i zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Ostatnia aktualizacja:
21.10.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż