Ratownik Medyczny / Dyspozytor Medyczny Hot-Line

Medicover Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Pogotowie Medicover Łódź

ul. Piłsudskiego 3

Dołącz do naszego zespołu jeśli:

  • posiadasz wykształcenie medyczne - Pielęgniarstwo, Ratownictwo Medyczne

  • jesteś samodzielny / a w działaniu oraz umiesz szybko podejmować decyzje

  • posiadasz umiejętność przekazywania jasnych instrukcji

  • potrafisz radzić sobie ze stresem i masz podzielność uwagi

  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (min. B2).

Wymagania

U nas będziesz:

  • zatrudniony/ a w oparciu o dowolną formę umowy - wybór należy do Ciebie

  • pracować w systemie 12-godzinnym

  • częścią zespołu w nowoczesnym centrum medycznym, gdzie pracujemy według światowych standardów opieki medycznej

  • w środowisku, gdzie aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy

  • mieć możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover o Akademii Ratownictwa Medicover

  • uczestnikiem angażujących akcji w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok”

  • posiadać benefity m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej - w przypadku umowy o pracę

Oferujemy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • przyjmowanie wezwań na wizyty domowe dla lekarzy \"on call\" oraz nadzorowanie pracy lekarzy \"on call\"

  • przyjmowanie wezwań dla karetki

  • prowadzenie oraz nadzorowanie dokumentacji Hot-Line

  • umawianie pilnych badań i konsultacji w Centrach Medicover i poza Centrami Medicover.

Ta oferta jest dla Ciebie!

Ostatnia aktualizacja:
08.06.2019

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna