Młodszy Specjalista ds. Obsługi Zamówień

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Tworzenie oraz aktualizacja rejestru zamówień oraz ofert;

  • Rejestracja zamówień w systemie SAP;

  • Przygotowywanie potwierdzeń zamówień oraz umów handlowych;

  • Codzienny kontakt z klientami;

  • Organizowanie wysyłek towaru do klienta: wystawianie faktur sprzedaży oraz dokumentów wysyłkowych;

  • Organizowanie transportu, z uwzględnieniem wymogu optymalizacji kosztów wysyłek;

  • Raportowanie oraz przygotowywanie analiz dotyczących obsługiwanych zamówień.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne lub ekonomiczne;

  • Biegła znajomość programu MS Office, znajomość obsługi programu SAP będzie dodatkowym atutem;

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;

  • Umiejętność pracy pod presja czasu, analitycznego myślenia i szybkiego kojarzenia faktów;

  • Łatwość zdobywania zaufania klienta i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom;

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
06.09.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta