Koordynator Testów

Craftware Sp. z o.o.

Wymagania

Obowiązki:

  • Koordynowanie oraz zarządzanie procesami testowania w zakresie testów integracyjnych oraz UAT wykonywanych w ramach różnych projektów

  • Tworzenie dokumentacji technicznej i dbanie o wysoką jakość procesu testowania w całym cyklu trwania projektu

  • Bliska współpraca z klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji testowej (test plan, scenariusze i przypadki testowe)

  • Dobra znajomość teorii związanej testowaniem oprogramowania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, jasnego precyzowania oczekiwań i egzekwowania ustaleń

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Certyfikat ISTQB

Oferujemy:

  • Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem

  • Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy

  • Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pakiet benefitów

Ostatnia aktualizacja:
11.01.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie