Operator Wózków Widłowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Wykonywanie prac transportowych przy użyciu wózków widłowych, a także prac na komputerze

Wymagania

Oczekiwania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT - warunek konieczny

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych mile widziane( 1 rok)

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

  • Motywacja i zaangażowanie

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta

  • Pracę w systemie jednozmianowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy - nowoczesny park maszynowy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Oferta dotyczy pracy stałej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem serwisu HRLINK lub aplikowanie osobiście w siedzibie biura Adecco w Łodzi

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Ostatnia aktualizacja:
28.05.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna