Inżynier Budownictwa

Work Service S. A.

Opis stanowiska

  • Raportowanie do osoby prowadzącej zakres

  • Zgłaszanie niezgodności w dokumentacji pomiarowej

  • Wyjaśnienie problemów z koordynatorem lub Działem STO

  • Przygotowanie rysunków i dokumentacji w temacie :

    • „Osiadań obiektów budowlanych i ich monitorowania”

    • „Przeglądu i dokończenia dokumentacji kablobloków.”

  • inne prace administracyjne na budowie

Wymagania

  •  Min 5 lata doświadczenie w pracach projektowych,

  • Dobra znajomość programów: AutoCAD oraz MS Office (w szczególności MS Excell)

Oferujemy

  • Pracę w dużej, stabilnej Firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • Opiekę Koordynatora

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń grupowych, opieki medycznej w atrakcyjnych pakietach,

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2016

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie