Administrator systemu WMS

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla znanej sieci handlowej, lidera na rynku polskim, poszukuje kandydatów na stanowisko Administrator systemu WMS

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • administrowanie systemem ds. zarządzania magazynem,
  • mapowanie procesów magazynowych,
  • rozwijanie systemu poprzez wprowadzanie nowych funkcjonalności,
  • współpraca z dostawcą w zakresie implementacji nowych rozwijązań,
  • szkolenie nowych pracowników z obsługi systemu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • kilkuletnie doświadzenie zawodowe w utrzymywaniu i rozwijaniu systemów typu ERP, mile widziane doświadczenie z systemem klasy WMS,
  • bardzo dobra znajomość MS SQL,
  • dobra praktyczna znajomość MS Excel i VBA,
  • wiedza z obszaru logistyki.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy i ciekawe projekty,
  • pakiet benefitów.

Ostatnia aktualizacja:
05.12.2016

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja