Higienista Stomatologiczny / Higienistka Stomatologiczna

LUX MED Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Samodzielne wykonywanie niektórych zabiegów profilaktyczno-leczniczych;

  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych;

  • Przygotowywanie gabinetów do pracy z Pacjentem;

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe;

  • Udokumentowanie min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Ukończone kursy specjalistyczne z zakres: skalingu i piaskowania, wybielania zębów oraz zastosowania Rtg - będą dodatkowym atutem;

  • Wiedza z zakresu higienizacji i sterylizacji sprzętu medycznego;

  • Książeczka SANEPID;

  • Umiejętność samodzielnej pracy z Pacjentem;

  • Sumienność, skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność;

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie, będącej liderem swojej branży;

  • Różnorodne formy zatrudnienia;

  • Możliwość dopasowania grafiku do indywidualnych preferencji;

  • Miłą i przyjazną atmosferę;

  • Dodatkowe benefity min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, kartę sportową na preferencyjnych warunkach.

  • Ciekawe programy profilaktyczne promujące zdrowy styl życia;

Ostatnia aktualizacja:
24.03.2019

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna