Kierownik Sklepu

Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za kompleksowe funkcjonowanie sklepu

  • Realizacja celów i założonych KPI

  • Motywowanie zespołu oraz tworzenie atmosfery sprzyjającej rozwojowi podległych pracowników

  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów i stany magazynowe

  • Aktywna obsługa Klienta oraz sprzedaż

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Zdolności przywódcze i wysokie standardy obsługi klienta

  • Doświadczenie w skutecznym motywowaniu i efektywnym zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

  • Znajomość trendów i mechanizmów działających na rynku sprzedaży detalicznej

  • Znajomość podstaw prawa pracy

  • Entuzjazm, dynamizm w działaniu, komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania relacji

  • Mile widziana wiedza z zakresu sneakersów oraz oferowanych Marek

Oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole

  • Dużą samodzielność

  • Zniżkę na nasze produkty

Ostatnia aktualizacja:
18.01.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta