Specjalista ds. importu/eksportu

Konex Sp. z o.o.

Łódź / Teofilów Przemysłowy

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie dostawców zagranicznych i negocjowanie warunków współpracy

  • odpowiedzialność za terminowy import produktów

  • monitorowanie i analiza rynku

  • współpraca z innymi działami firmy oraz firmami współpracującymi

  • raportowanie, badania rynkowe

Wymagania

  • praktyczna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • znajomość zagadnień związanych z handlem zagranicznym

  • znajomość języka rosyjskiego i/lub niemieckiego (mile widziana)

  • swobodna obsługa komputera (w szczególności MS Office)

  • wykształcenie wyższe (handel międzynarodowy, ekonomia lub pokrewne)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

Oferujemy

  • mnóstwo okazji do współpracy nad realizacją ambitnych zadań, także w projektach międzydziałowych

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego

Ostatnia aktualizacja:
05.03.2017

Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja, Zakupy