Kierownik Sklepu

MARTES SPORT Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • prowadzenie i kierowanie powierzonym sklepem zgodnie ze standardami firmy,

  • podejmowanie działań umożliwiających osiągnięcie planowanego poziomu sprzedaży,

  • kontrola wdrażania określonych działań przy współpracy z Kierownikiem Regionu Sprzedaży,

  • zarządzanie i motywowanie podległego zespołu,

  • wdrażanie akcji marketingowych i promocyjnych,

  • budowanie pozytywnego wizerunku sklepu i marki.

Wymagania

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika, zastępcy kierownika lub osoby funkcyjnej w sieciach handlowych,

  • doświadczenie w pracy w handlu,

  • dyspozycyjność,

  • zaangażowanie, odpowiedzialność, kreatywność,

  • umiejętność zarządzania kilkunastoosobowym zespołem pracowników,

  • znajomość branży sportowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • samodzielną, ciekawą pracę w młodym zespole,

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń,

  • interesujące wyzwania przy realizacji zadań,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • motywacyjny system wynagrodzeń,

  • pakiet dodatkowych benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe).

Ostatnia aktualizacja:
09.09.2018

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta