Doradca ds. Nieruchomości

Home Broker S.A.

Łódź Sieradz

Opis stanowiska

Wyzwania, które przed Tobą stawiamy:

  • wsparcie Klientów przy wyborze i zakupie nieruchomości

  • pomoc w procesie sprzedaży nieruchomości

  • tworzenie profesjonalnych ofert

  • prezentacja nieruchomości potencjalnym Klientom

  • utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z Klientami

Wymagania

Do współpracy zapraszamy osoby:

  • dla których praca w branży nieruchomości jest przyjemnością

  • przedsiębiorcze, kreatywne i zaangażowane

  • nastawione na osiągnięcie sukcesu

  • doświadczone w sprzedaży, obsłudze Klienta

  • chętne do rozwijania swoich umiejętności

  • sprawnie zarządzające swoim czasem pracy

  • gotowe do założenia działalności gospodarczej

  • o wysokiej kulturze osobistej

Oferujemy

Co oferujemy:

  • pracę u Lidera rynku nieruchomości w Polsce

  • wysokie zarobki (podstawa + atrakcyjny system prowizyjny)

  • wsparcie ze strony kierownika, trenerów i doświadczonego zespołu

  • kompleksowe 2-tygodniowe szkolenie wstępne przygotowujące do rozpoczęcia pracy

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • fantastyczną atmosferę pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • pakiet rekreacyjno-sportowy

Ostatnia aktualizacja:
10.01.2018

Branża / kategoria:
Nieruchomości, Sprzedaż / Obsługa klienta