Kierownik ds. Kadr

DOZ S.A.

Opis stanowiska

  • analiza danych z obszaru wynagrodzeń, benefitów i danych personalnych oraz przygotowanie raportów w obszarze zarządzania kosztami pracowniczymi dla poszczególnych linii biznesowych,

  • aktywny udział w procesach planowania budżetów wynagrodzeń i benefitów

  • kontroling kosztów pracowniczych, w tym monitoring wykonania budżetów wynagrodzeń i benefitów,

  • wsparcie kadry menedżerskiej w podejmowaniu decyzji, poprzez zapewnienie danych analitycznych

  • analizowanie wskaźników z zakresu HR, diagnozowanie odchyleń i rekomendowanie zmian

  • przygotowywanie niezbędnych sprawozdań na potrzeby spółki

  • pozyskiwanie danych rynkowych dotyczących praktyk płacowych celem sporządzania analiz

Wymagania

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego

  • doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania zespołem oraz kontrolingu personalnym

  • dobrej znajomości zasad planowania kosztów personalnych

  • znajomości zagadnień z dziedziny HR (prawo pracy, zasady kalkulacji wynagrodzeń, rekrutacja)

  • bardzo dobrej  znajomości MS Excel i umiejętności pracy na dużych zbiorach danych

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • komunikatywności

Oferujemy

Oferujemy

  • różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczonych menadżerów

  • logikę i pozytywne emocje

  • ulubione miejsce pracy

  • atmosferę wsparcia i życzliwość

  • wysokie standardy etyczne

  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • dobrą organizację pracy

  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy
    wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne,
    treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

  • zniżki oraz karty rabatowe na produkty Naszych Marek

Ostatnia aktualizacja:
04.11.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Kadra zarządzająca