Magazynier/ Sortowacz

HR Global Group Sp. z o.o

Zgierz

HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem. Realizujemy procesy rekrutacyjne na całym świecie, uwzględniając potrzeby i charakterystyki rynków lokalnych.

MAGAZYNIER/SORTOWACZ

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek/załadunek samochodów
  • Sortowanie przesyłek
  • Skanowanie przesyłek
  • Inne proste prace magazynowe

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Motywacja i zaangażowanie do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę cywilno-prawną
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 18:30- 2:30; 16:00-24:00; 21:00- 05:00
  • wynagrodzenie w przeliczeniu miesięcznym od 2600 zł brutto do 2800 zł brutto ( 1 miesiąc) + premie uznaniowe
  • Wynagrodzenie w kolejnych miesiącach od 2800 zł brutto do 3000 zł brutto + premie uznaniowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny: 691 552 501

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Tylko praktyki

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Logistyka