Specjalista ds. rozwoju rynku

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • koordynowanie oraz zarządzanie lokalnym centrum operacyjnym europejskiego lidera w obszarze wsparcia procesów transportu

  • nadzór nad przeniesieniem oraz wdrożeniem systemów IT oraz określonych procedur zarządzania jakością (ISO) u partnerów firmy zlokalizowanych na terenie całego kraju

  • kontrola procesu wdrożenia oraz szkolenia nowych pracowników

  • rozwój siatki dostawców oraz klientów zewnętrznych

  • raportowanie wyników

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższeminimum 3-letnie

  • doświadczenie w obszarze transportu

  • doświadczenie w sprzedaży usług, procesów

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • zorientowanie na cel oraz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia własnych kwalifikacji

  • pracę w nowym, dynamicznie rozwijającym się oddziale

Ostatnia aktualizacja:
23.12.2016

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja