KONSULTANT DS. REKRUTACJI I ADMINISTRACJI

Gi Group Sp. z o.o.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres! W związku z dynamicznym rozwojem Gi Group obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • realizacja zleconych projektów rekrutacyjnych (temp i perm),
  • obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników tymczasowych,
  • zarządzanie i koordynacja pracownikami tymczasowymi,
  • budowanie oraz zarządzanie odpowiednią bazą kandydatów dopasowaną do potencjału Klienta,
  • budowanie trwałych relacji z Klientem,
  • raportowanie do Klienta i Przełożonego,
  • praca nad doskonaleniem bieżących metod rekrutacyjnych,
  • udział w planowaniu działań rekrutacyjnych.

Oczekujemy:

  • minimum pół rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku - warunek konieczny (doświadczenie w agencji doradztwa personalnego będzie dodatkowym atutem),
  • wykształcenia wyższego,
  • znajomości przepisów Prawa Pracy oraz przepisów Ustawy o Pracy Tymczasowej,
  • obsługi MS Office,
  • znajomości programu Microsoft Dynamics NAV będzie dodatkowym atutem,
  • wysokiej motywacji do pracy,
  • nastawienie na wytrwałą realizację założonych celów,
  • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy w Centrum Łodzi,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży doradztwa personalnego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie zespołu,
  • pakiet szkoleń wprowadzających,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie

Branża / kategoria:
Administracja biurowa