Regular Java Developer

TeamQuest

Opis stanowiska

  • praca nad tworzeniem oraz dalszym rozwijaniem oprogramowania własnego firmy,
  • uczestnictwo w projektach wdrożeniowych u Klientów,
  • realizowanie zadań powierzonych przez kierowników projektów w celu realizacji założeń Klientów,
  • rozwijanie wiedzy w obszarach kompetencyjnych w celu podnoszenia jakości świadczonych usług oraz wydajności pracy,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym, chętnie podejmiemy współpracę także ze studentami ostatniego roku studiów pierwszego lub drugiego stopnia,
  • dobra znajomość języka Java,
  • podstawowa znajomość HTML,
  • znajomość baz danych ( np. MySQL, MS SQL, CouchBase),
  • podstawowa znajomość Spring Framework, Elasticsearch, Hibernate,
  • znajomość metodologii programowania oraz wzorców projektowych,
  • umiejętność myślenia analitycznego oraz pracy pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji technicznej,
  • uniwersalność i chęć podejmowania nowych wyzwań oraz zdobywania nowej wiedzy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole,

Dodatkowe atuty:

  • znajomość: JavaScript, Ehcache, JMS,
  • znajomość: Orbeon, jBPM,
  • znajomość frameworków: Apache Struts 2.x, Apache CXF

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • udział w nieszablonowych i nowoczesnych projektach informatycznych,
  • dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych,
  • przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą osiąganiu wyników i rozwijaniu umiejętności,

Ostatnia aktualizacja:
10.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie