Inżynier utrzymania ruchu

AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Opis stanowiska

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Elektrotechnika, Mechanika, Automatyka)

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (w tym programu Excel)

  • Znajomość metodyki TPM oraz LEAN

  • Umiejętność logicznego myślenia i analizy przyczynowo- skutkowej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Uprawnienia elektro-energetyczne (SEP E+D) lub gotowość do ich uzyskania

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Wymagania

ZADANIA:

  • realizacja prac prewencyjnych w sposób gwarantujący realizację produkcji

  • planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń

  • Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonania napraw

  • Udział w uruchamianiu nowych urządzeń i procesów

  • Zapewnianie środków niezbędnych do realizacji produkcji zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Wdrażanie metodyki TPM

  • Wykonywanie badan zdolności maszyn (capability study) zgodnie z harmonogramem badań

  • Ciągłe dążenie do poprawy generowanych wskaźników technicznych

  • Zarządzanie projektami

  • Ścisła współpraca z firmami serwisującymi

  • Efektywna kooperacja z innymi działami

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w wymiarze pełnego etatu

  • Możliwość rozwoju zawodowego (udział w ciekawych projektach, szkoleniach)

  • Bogaty pakiet socjalny (premie świąteczne, dofinansowanie do wakacji, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta sportowa, budżet szkoleniowy, dofinansowanie do nauki języka angielskiego)

  • Przyjazną atmosferę pracy

Ostatnia aktualizacja:
14.02.2019

Energetyka / Elektronika, Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż