Asystent w dziale księgowości

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

nr ref: MKS/050/QNN

Zadania:

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

  • Dekretacja faktur

  • Współpraca z działem logistyki, kadr u płac

  • Kontakt z kontrahentami

  • Przygotowywanie zestawień księgowych

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)

  • Znajomość klasyfikacji kosztów

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej lub biurze rachunkowym

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do kwalifikacji

  • Możliwość podniesienia własnych kwalifikacji, rozwoju zawodowego

  • Umowę o pacę tymczasową, możliwość przejęcia bezpośrednio przez firmę po kilku miesiącach pracy

  • Możliwość korzystania z pakietu benefitów Manpower Premium (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do karty Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU)

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Ostatnia aktualizacja:
19.03.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki