Specjalista ds. BHP

Trebbi Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Koordynator BHP na budowie budynku biurowego

Zadania:

  • Kontrola warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP w przedsiębiorstwie

  • Doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad BHP

  • Organizacja i prowadzenie szkoleń BHP dla pracowników firmy

  • Prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie danych wymaganych przepisami prawa, zgodnie z wewnętrznymi procedurami

  • Nadzór nad podległymi grupami pracowników

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie standardów BHP, norm jakościowych

  • Koordynacja prawidłowego przebiegu prac budowlanych

  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących instrukcji technologicznych i stanowiskowych

  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów jakościowych na poszczególnych etapach budowy

  • Dbanie o rozwój kompetencji podległych pracowników

Wymagania

  • Min. 5 letnie doświadczenie

  • Pełnienie w/w funkcji na minimum dwóch obiektach o powierzchni około 15.000m2

Oferujemy

  • Pracę w młodym i prężnie rozwijającym się zespole

  • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Elastyczną formę zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
30.03.2019

Budownictwo / Geodezja, Doradztwo / Konsulting, Przemysł / Produkcja