Monter instalacji elektrycznych, teletechnicznych

P.P.T. i W. Promax Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy
Firma z dużym doświadczeniem na rynku instalacji teletechnicznych poszukuje pracowników na stanowisko:

Monter instalacji teletechnicznych - instalator

Zakres obowiązków:

• montaż okablowania instalacji niskoprądowych, teletechnicznych w dużych obiektach budowlanych

Wymagania:

• znajomość warunków pracy na budowie

• dobry stan zdrowia

• dyspozycyjność

Mile widziane:

• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

• uprawnienia elektryczne SEP eksploatacja oraz pomiary

• inne uprawnienia: wózki, podnośniki itd.

Miejsce pracy: Łódź

Kandydatów prosimy o przesyłanie cv w odpowiedzi na ogłoszenie.
Wymagania:

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Budownictwo