Specjalista ds. księgowości i administracji

Gi Group Sp. z o.o.

Zadania:

  • Wsparcie w przeprowadzaniu czynności administracyjno-finansowych
  • Prowadzenie nadzoru nad umowami
  • Prowadzenie rejestru płatności
  • Prowadzenie podstaw HR i Payrol
  • Przygotowywanie raportów na bieżące potrzeby zarządu i zespołów operacyjnych
  • Wsparcie aktywności księgowych i finansowych w ramach zamknięcia okresów rozliczeniowych
  • Raportowanie do urzędów (GUS, Intrastat etc.)

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe
  • Doświadczenie w pracy w działach administracyjnych księgowych, wsparcia klienta
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - głównie MS Excel; znajomość systemów ERP (mile widziana Symfonia)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego-warunek konieczny
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Rzetelność oraz samodzielność w działaniu
  • Zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednie przez naszego Klienta
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system bonusowy
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt