Elektromechanik

Gi Group Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski

Zadania:

  • obsługa codzienna maszyn i urządzeń
  • demontaż i montaż części maszyn i urządzeń, regeneracja, przeglądy i prace związane z przygotowaniem maszyn do produkcji
  • prace prewencyjne oraz naprawy bieżące maszyn i urządzeń
  • współpraca z pracownikami utrzymania ruchu podczas usuwania awarii

Wymagania:

  • wykształcenie elektromechaniczne lub mechaniczne
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • świadectwo kwalifikacyjne "E" uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji na stanowisku eksploatacji do 1kV
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy z możliwością przejścia pod zakład
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz skorzystania z pakietu Multisport

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja