Praktykant - dział rekrutacji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Obsługa recepcji zgodnie ze standardami obowiązującymi w Firmie

  • Aktywne wsparcie w bieżących pracach administracyjno-biurowych

  • Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych Kandydatów

  • Tworzenie bazy danych w oparciu o istniejące narzędzia

  • Prowadzenie wstępnych wywiadów telefonicznych z Kandydatami

  • Tworzenie i publikowanie ogłoszeń w mediach

  • Przygotowywanie opisów rekomendacyjnych Kandydatów

Wymagania

Wymagania:

  • Zainteresowanie szeroko pojętą tematyką HR

  • Doskonała organizacja własnej pracy

  • Konsekwencja i determinacja w realizowaniu powierzonych zadań

  • Gotowość do wykonywania prac w zakresie administracji

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • Wykształcenie: w trakcie studiów zaocznych, bądź absolwenci (preferowane kierunki: administracja, HR, zarządzanie, psychologia)

  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (zwłaszcza MS Word oraz MS Excel)

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy w branży HR-owej w ramach bezpłatnych praktyk z możliwością odbycia płatnego stażu

  • Pracę w młodym, energicznym zespole, w międzynarodowej korporacji o pozycji lidera na rynku usług HR

  • Opiekę konsultantów w realizacji codziennych zadań

  • Wsparcie w realizacji ciekawych projektów rekrutacyjnych

  • Szansę poznania funkcjonowania Agencji Zatrudnienia "od kuchni" pod okiem doświadczonych rekruterów

Ostatnia aktualizacja:
06.12.2016

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Praktyki / Staż