Narzędziowiec

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • dokonywanie napraw i konserwacja form wtryskowych i zgrzewowych dla utrzymania ciągłości produkcji,

  • wykonywanie planowanych zleceń, przeglądów, napraw i inspekcji urządzeń w zakładzie,

  • zgłaszanie wszystkich usterek technicznych pracujących form oraz konieczności zakupu materiałów pomocniczych i części zamiennych,

  • monitorowanie porządku i czystości na stanowiskach pracy.

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie techniczne,

  • uprawnienia SEP – eksploatacja do 1 kV,

  •  mile widziane uprawnienia spawalnicze TIG, MIG,

  • doświadczenie w pracy w tworzywach sztucznych i znajomość narzędzi wtryskowych.

Oferujemy

  • umowę o pracę w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy,

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
31.08.2018

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż