Pracownik Sklepu

Action Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • odpowiadanie na wszystkie pytania i uwagi naszych klientów w sposób przyjazny i życzliwy

  • organizowanie przestrzeni w sklepie i na regałach, składanie nowych regałów

  • wyrównywanie artykułów na półkach, zajmowanie się zwróconym towarem oraz uzupełnianie towaru na półkach

  • płynna i przebiegająca w przyjaznej atmosferze obsługa klientów przy kasie

  • rozładowywanie dostaw towarów oraz codzienne sprzątanie sklepu

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie

  • otwartości na pracę w handlu i czerpania z tego satysfakcji

  • doświadczenie w pracy w sklepie oraz znajomość języka angielskiego będą Twoimi dodatkowymi atutami

Oferujemy

W zamian przygotowaliśmy dla Ciebie

  • interesującą pracę w przyjaznej atmosferze międzynarodowej organizacji

  • profesjonalny system szkoleń

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • bezpłatny pakiet opieki medycznej

  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie

  • rabat pracowniczy na zakupy w sklepach Action

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Ostatnia aktualizacja:
13.09.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta