Asystent projektanta

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszym Klienta, międzynarodowego producenta prefabrykatów, poszukujemy osób na stanowisko Projektanta konstrukcji.Osoba na tym stanowisku będzie miała okazję uczestniczyć w międzynarodowych projektach budowlanych na rynki skandynawskie.

Zakres obowiązków:
  • przygotowaniu projektów budowlanych głównie dla klientów z rynku skandynawskiego.
  • wykonywaniu rysunków budynków mieszkalnych i komercyjnych.
  • tworzeniu modeli budynków i opracowywaniu dokumentacji projektowej w 3D na podstawie wytycznych od projektanta

Wymagania

  • Wykształcenie budowlane
  • Doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu rysunków w branży budowlanej lub konstrukcji stalowych
  • Znajomość jednego z programów do projektowania 3D w stopniu bardzo dobrym (Tekla, Revit, Allplan, AutoCAD)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra organizacja, sumienność, precyzja

Oferujemy

  • Rozwój w unikatowym centrum projektowym na skalę europejską
  • Udział w wyjazdach zagranicznych do innych oddziałów i zakładów produkcyjnych firmy
  • Praca z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii
  • Bardzo komfortowe warunki pracy
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Dla doświadczonych kandydatów możliwość rozwoju na stanowisku liderskim

Ostatnia aktualizacja:
13.01.2017

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie