Specjalista ds. planowania transportu

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Specjalista ds. planowania transportu

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Nadzór nad realizacją transportów przez firmy transportowe
  • Tworzenie dokumentów transportowych w systemie SAP
  • Tworzenie planów dostaw oraz wysyłanie ich do przewoźników
  • Analiza i optymalizacja kosztów transportowych
  • Nadzór nad procesowanie faktur transportowych

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość systemu SAP mile widziana
  • Doświadczenie w obszarze planowania transportu
  • Zorientowanie na realizacje celu

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • Bogaty pakiet benefitów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazna atmosfera w zespole.

Ostatnia aktualizacja:
02.11.2017

Branża / kategoria:
Transport / Spedycja