Młodszy Nastawiacz Maszyn

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Pabianice

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • obsługa, kontrola maszyn i procesu produkcyjnego,

  • korekty ustawień maszyn i usuwanie podstawowych problemów związanych z procesem,

  • efektywne wykorzystywanie materiałów do produkcji,

  • utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego i czystości maszyn,

  • aktywny udział w grupach usprawniających,

  • czynny udział w praca modernizacyjnych, prewencyjnych i remontowych,

  • wykonywanie pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP oraz obowiązującymi procedurami i normami.

Wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe, techniczne,

  • zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze mechaniki, mechatroniki, automatyki,

  • predyspozycje: dokładność, sumienność, zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie, rzetelność.

Oferujemy

  • szkolenie praktyczne umożliwiające samodzielną pracę w charakterze Nastawiacza Maszyn,

  • podniesienie kwalifikacji w zakresie uprawnień elektrycznych (SEP),

  • możliwość poznania nowoczesnego parku maszynowego,

  • umowę o pracę tymczasową w charakterze długoterminowym,

  • pracę w systemie 3-zmianowym / 4-brygadowym,

  • dodatek za pracę w godzinach nocnych oraz w ruchu ciągłym,

  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,

  • dobrą atmosferę w pracy,

  • wsparcie naszego konsultanta w miejscu pracy,

  • możliwość skorzystania z posiłków w miejscu pracy.

Ostatnia aktualizacja:
09.02.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż