Młodszy Administrator Systemów Informatycznych

IT CONNECT Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad infrastrukturą systemów informatycznych i aplikacji

  • Postępowanie zgodnie z ustalonymi procedurami obsługi zdarzeń alarmowych

  • Wsparcie przy diagnozie problemów i usuwaniu awarii systemów informatycznych

  • Współpraca z zespołami utrzymującymi systemy informatyczne w kraju i zagranicą

  • Praca będzie się odbywać w systemie zmianowym 8:00 – 20:00 oraz 20:00 – 8:00

Wymagania

  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych (Unix, Linux, Windows Server)

  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych

  • Umiejętność korzystania z pakietu biurowego MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dyspozycyjność i komunikatywność

  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność,

  • Zapał do pracy i umiejętność samokształcenia

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Interesującą pracę i przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej dużej firmie

  • Możliwość pozyskiwania doświadczenia i rozwoju zawodowego

Ostatnia aktualizacja:
24.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja