Introligator / Krajacz / Operator sztanctygla

Forum Design Cards

Głowno K/ Łodzi

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn sztancujących Heidelberg / grafopress, półautomat / cylinder

  • realizowanie planów produkcyjnych zgodnie z instrukcjami i procedurami

  • wspieranie operatorów maszyn drukujących, sztancujących

  • dbanie o jakość wyrobów

  • dbanie o utrzymanie czystości i porządku w obszarze roboczym

  • dbanie o zapewnienie środków produkcyjnych, materiałów oraz wyposażenia stanowiska

  • zgłaszanie awarii i zakłóceń pracy maszyn

  • realizowanie planów czyszczenia i konserwacji maszyn

  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowiskach produkcyjnych

  • wykształcenie związane z branżą poligraficzną

  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole

Ostatnia aktualizacja:
21.07.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja