Praktykant w Dziale BHP

Coko-Werk Polska Sp. z o.o

Opis stanowiska

  • Wsparcie Działu BHP w bieżących projektach i zadaniach działu,

  • Wsparcie w zwiększaniu świadomości i zaangażowania wszystkich pracowników zakładu w zakresie BHP i ochrony środowiska,

  • Współpraca z kierownikiem działu w realizacji bieżących zadań,

  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie BHP,

  • Przygotowywanie zestawień, wykresów i analiz,

  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji BHP.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie BHP (mile widziani studenci IV i V roku studiów),

  • Zainteresowanie tematyką BHP,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność zarządzania czasem własnym, w tym przydzielonymi zadaniami,

  • Dyspozycyjność minimum 24 godziny w tygodniu.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w obszarze BHP, PPOŻ, ochrony środowiska,

  • Możliwość zrealizowania obowiązkowych praktyk studenckich wraz ze zdobyciem doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Miłą atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole,

  • Bezpłatną, minimum miesięczną praktykę,

  • Miejsce pracy: Łódź (Dąbrowa).

Ostatnia aktualizacja:
25.02.2017

Doradztwo / Konsulting, Human Resources / Kadry, Praktyki / Staż