Księgowa / Księgowy

Cedepe Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych firm,

  • Sporządzanie deklaracji podatku PIT, CIT.

  • Sporządzanie deklaracji VAT

  • Prowadzenie i kontrola rozrachunków

  • Ewidencja rozliczeń międzyokresowych kosztów

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Prowadzenie nadzoru nad kompletnością i rzetelnością dokumentów księgowych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie, wyższe

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima

  • Dokładność, staranność i terminowość

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy,

  • Ciekawą pracę,

  • Miłą atmosferę,

Ostatnia aktualizacja:
15.08.2020

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki