Konsultant ds. sprzedaży i obsługi telefonicznej

mBank S.A.

Opis stanowiska

Dzień dobry… a właściwie cześć! :)
Chcemy zaproponować Ci stanowisko konsultanta ds. sprzedaży i telefonicznej obsługi klienta.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • pracę w przesympatycznym zespole CC

  • zatrudnienie na umowę o pracę od 1 dnia

  • szkolenia ze sprzedaży

  • stałe wynagrodzenie podstawowe i dodatkową, atrakcyjną premię sprzedażową

  • możliwości rozwoju w mBanku

  • pracę w pełnym lub mniejszym wymiarze etatu

  • pracę od poniedziałku do piątku (9-17/12-20)

  • świetną lokalizację - dojazd tramwajami 15 i 17 lub autobusami 57, 85 i 87

  • pakiet benefitów - prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i inne

Wymagania

Twój niezbędnik:

  • wykształcenie średnie (co najmniej)

  • komunikatywność i umiejętność współpracy

  • chęć do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

  • umiejętność obsługi komputera w podstawowym zakresie

Chcielibyśmy powierzyć Ci:

  • sprzedaż nowych produktów bankowych

  • wsparcie obsługi naszych klientów w zakresie funkcjonowania bankowości

Odwiedź nas i przekonaj się, że to praca dla Ciebie :) Do zobaczenia!

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Umowę o pracę

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Jasną ścieżkę kariery

  • 2800zł brutto + prowizje

  • Rozbudowany system szkoleń

  • Kartę sportową

Ostatnia aktualizacja:
31.03.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta