Menedżer ds. Zarządzania Zespołem Sprzedaży

Klient Praca.pl

Opis stanowiska

Jako Menedżer ds Zarządzania Zespołem Sprzedaży będziesz:

  • stale rozbudowywać strukturę sprzedażową,

  • zarządzać podległym zespołem,

  • realizować poprzez zespół plan sprzedaży w zakresie produktów ubezpieczeniowych, oraz inwestycyjnych,

  • odpowiadać za procesy, których celem jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta,

  • budować pozytywny wizerunek firmy na rynku,

  • realnie wpływać na tworzenie i realizację strategii pracy Oddziału.

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby aktywować nowe wyzwania?

  • mile widziane doświadczenia w sprzedaży,

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej,

  • gotowości do konsekwentnego rozbudowania zespołu sprzedażowego,

  • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych,

  • zaangażowania i entuzjazmu,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • gotowości do podjęcia pracy w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność gospodarczą.

Oferujemy

Co aktywujesz dołączając do naszego zespołu?

  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa) oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od wyników pracy Twojej oraz Twojego zespołu,

  • udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych,

  • pracę w dużej, stabilnej firmie cieszącej się dużą rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem Klientów kilkukrotnie nagrodzonej tytułem Najbardziej Przyjaznej Firmy Ubezpieczeniowej,

  • pracę w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija,

  • dobrą atmosferę i pozytywną kulturę pracy

Ostatnia aktualizacja:
14.05.2017

Finanse / Bankowość, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta