Przedstawiciel Ubezpieczeniowo - Finansowy

Nationale-Nederlanden

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, emerytalnych, inwestycyjnych i innych

  • docieranie i pozyskiwanie nowych Klientów

  • obsługę Klientów, obsługę posprzedażową

  • przygotowywanie dla Klientów indywidualnych rozwiązań z zakresu finansów

  • współpraca z Klientami indywidualnymi i firmowymi

  • realizacja celów biznesowych

Wymagania

Szukamy:

  • ludzi z pasją, dla których praca w finansach będzie powołaniem

  • osób z doświadczeniem w sprzedaży lub/i obsłudze klienta

  • osób, dla których praca z Klientem jest przyjemnością

  • osób zmotywowanych, gotowych do działania

  • osób posiadających wysoka kulturę osobistą i etykę

  • osób chętnych do rozwijania się i doskonalenia własnych umiejętności

Oferujemy

Osobom zatrudnionym firma oferuje:

  • pracę w stabilnej instytucji finansowej

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • profesjonalne szkolenia, na których nauczymy Cię jak pozyskiwać Klientów, jak z nimi pracować

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • bogaty pakiet benefitów od początku współpracy

Ostatnia aktualizacja:
01.09.2017

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia