Młodszy analityk – j. angielski / niemiecki / francuski / włoski / duński

CEE Experts

Opis stanowiska

  • Zarządzanie danymi - aktualizowanie ich w systemie i analizowanie

  • Wsparcie działu finansowego i działu księgowości

  • Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz w Excelu

  • Prowadzenie wewnętrznej korespondencji w j. obcym

  • Uczestnictwo w seminariach i eventach branżowych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków niemiecki / francuski / włoski / duński (poziom B2-C1)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość) jako atut

  • Zdolności analityczne

  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Umowę o pracę

  • Kompleksowy program wdrożeniowy

  • Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku i regularny kontakt z językami obcymi

  • Szansę na rozpoczęcie kariery w dużej i międzynarodowej organizacji

  • Możliwości rozwoju (ścieżki specjalistyczne/menedżerskie)

  • Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery,etc.)

Ostatnia aktualizacja:
11.02.2017

Finanse / Bankowość, Informatyka / Administracja, Księgowość / Audyt / Podatki