Doradca Klienta

Euro Bank S.A.

Bełchatów Łódź

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku

  • realizacja indywidualnych planów sprzedaży

  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem)

  • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

  • osoby mające doświadczenie w sprzedaży produktów hipotecznych mogą rozwijać się na stanowisku Opiekuna Klienta

Wymagania

  • roczne doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług

  • wykształcenie min. wyższe zawodowe (licencjat)

  • mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym

  • wysokie zdolności komunikacyjne

  • nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

  • wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • umowę o pracę od pierwszego dnia

  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Pionu Sprzedaży

  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia

  • prywatną, bezpłatną opiekę medyczną

  • możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego

  • preferencyjną ofertę produktów bankowych

Ostatnia aktualizacja:
05.05.2017

Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki, Sprzedaż / Obsługa klienta