Operator obróbki – skrawaniem na maszynach CNC

NES Global Talent

Koluszki K. Łodzi

Wymagania

Zakres zadań:

  • Obsługa maszyn numerycznych CNC

  • Montaż komponentów

  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu (w procesie)

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (min. 2 lata)

  • Doświadczenie z zakresu obróbki skrawaniem

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i instrukcji stanowiskowych

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • Umiejętności związane ze zmianą narzędzi i ustawianiem maszyny

  • Gotowości do podjęcia pracy trzyzmianowej

  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Zdolność i gotowość do wyjazdów za granicę

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych

  • Mile widziana czynna znajomość podstaw programowania maszyn CNC

  • Dobra organizacja pracy

  • Pozytywne myślenie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Atrakcyjne szkolenia i programy rozwojowe

  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów

Ostatnia aktualizacja:
04.08.2017

Inżynieria / Projektowanie, Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja