Pokojowa/Sprzątaczka pokoi hotelowych

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Sprzątanie pokoi, łazienek hotelowych oraz pomieszczeń publicznych w hotelu

  • Zachowanie zasad higieny w procesie sprzątania

  • Zarządzanie zapasami pościeli i środkami chemicznymi potrzebnymi do pracy w danym dniu

  • Sprawdzanie prawidłowości funkcjonowania urządzeń hotelowych, takich jak: oświetlenie, urządzenia sanitarne telewizja itp. i w razie stwierdzenia zakłóceń lub uszkodzeń natychmiastowo zgłaszanie

  • Dystrybuowanie materiałów powitalnych i reklamowych

  • Sprawdzanie i uzupełnianie podstawowych produktów oferowanych przez hotel tak aby zapewnić gościom stałą ich dostępność

Wymagania

Wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

  • Predyspozycje zdrowotne do pracy fizycznej

  • Sumienność i uczciwość

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Wrażliwość na szczegóły

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie w międzynarodowej firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Szkolenia wewnętrzne,

  • Możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport, oraz ubezpieczenia grupowego

Ostatnia aktualizacja:
18.07.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Turystyka / Hotelarstwo