Barista

SO! COFFEE

Łódź Rzgów

Opis stanowiska

w kawiarni SO! COFFEE i kawiarni Furore! w:
Warszawie, Piasecznie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Grudziądzu, Łodzi, Rzgowie, Lublinie, Legnicy, Poznaniu, Katowicach, Opolu, Dąbrowie Górniczej, Częstochowie, Sosnowcu, Pyrzowicach, Koszalinie, Szymanach, Gdyni, Gdańsku, Luboniu, Komornikach, Szczecinie, Słupsku, Bielsku-Białej, Białymstoku, Krakowie i Kielcach

Wymagania

Kogo szukamy?

  • Osób otwartych, zaangażowanych, nastawionych pozytywnie do świata,

  • Chętnych do nauki, lubiących wyzwania, nie bojących się pracy i w miarę dyspozycyjnych,

  • Wesołych, towarzyskich, pełnych energii.

  • Z doświadczeniem lub do przyuczenia – najważniejsze są chęci!

  • Z ważną książeczką do celów sanitarno-epidemiologicznych

Co oferujemy?

  • Elastyczny grafik,

  • Szkolenia,

  • Uczestnictwo w rozwoju sieci, możliwość rozwoju i awansów.

Ostatnia aktualizacja:
15.05.2017

Branża / kategoria:
Gastronomia / Catering