Projektant Oświetlenia

Solar Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Którzy potrafią zrealizować każdy projekt

Wymagania

Czy chciałbyś zostać nowym Projektantem Oświetlenia  w międzynarodowej firmie Grupy Solar? Jeśli zdobyłeś już umiejętność realizacji technicznych projektów oświetleniowych, tylko niewielki krok dzieli Cię od możliwości rozpoczęcia ekscytującej przygody wraz z naszym nowotworzonym Działem Projektów.
Twoja praca będzie realizowana w oparciu o naszą polską spółkę zależną, Solar Polska Sp. z o.o z siedzibą w Łodzi. Niemniej, Twoje codzienne zadania będą wynikały z bliskiej współpracy pomiędzy spółkami wchodzącymi w skład Grupy Solar.

Twoje zadania

  • Jako Projektant Oświetlenia firmy Solar, staniesz się częścią zespołu Solar odpowiedzialnego za proces  realizacji projektów oświetleniowych.

  • Będziesz miał unikalną możliwość współtworzenia nowego działu oraz jego kultury organizacyjnej.

  • Identyfikacja i dobór optymalnych rozwiązań projektowych.

  • Wykonywanie obliczeń projektowych DIALUX.

  • Współpraca przy realizowaniu projektów na poziomie międzynarodowym.

Twoje kwalifikacje

  • Oczekujemy, że będziesz zaznajomiony z najnowszymi trendami i technologiami  wykorzystywanymi w technice oświetleniowej.

  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne, specjalizacja Technika Oświetleniowa byłaby Twoim dodatkowym atutem.

  • Minimum dwuletnie doświadczenie zdobyte przy pracy z DIALUX/ DIALUX EVO

  • Ugruntowane doświadczenie w obszarze realizacji projektów oświetlenia technicznego dla większych projektów oświetleniowych.

  • Posiadasz komunikatywną znajomość języka angielskiego, zarówno mówionego jak i pisanego.

  • Potrafisz w sposób efektywny współpracować z ludźmi z różnych kultur i obszarów biznesowych.

Co oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w firmie o międzynarodowej renomie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń dodatkowych ( program Multi Benefit, kursy Solar Business Academy oraz inne świadczenia)

  • Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

  • Dynamiczne i ambitne środowisko pracy, które rozwinie Twoje umiejętności zawodowe Projektanta Oświetlenia.

Ostatnia aktualizacja:
08.09.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie