Specjalista ds. Kadr i Płac

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Administrowanie sprawami pracowniczymi i prowadzenie dokumentacji kadrowej (dla 60 osób),

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy - urlopy, zwolnienia lekarskie itp.,

  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie SYMFONIA i PŁATNIK,

  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,

  • Naliczanie i weryfikacja list płac,

  • Sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach,

  • Realizowanie zgłoszeń do ZUS,

  • Administrowanie pracą tymczasową.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenia kierunkowe (księgowość, ekonomia itp.),

  • Mile widziana znajomość Symfonia i Płatnik,

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,

  • Umiejętności dobrej organizacji pracy, systematyczność,

  • Otwartości w kontaktach z ludźmi, kultury osobistej,

  • Odpowiedzialności i dokładności.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w firmie produkcyjnej,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych,

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkowymi benefitami.

Ostatnia aktualizacja:
10.03.2019

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Księgowość / Audyt / Podatki