Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • sprawdzanie i zatwierdzanie dokumentacji systemu jakości w obszarach: magazynu i kontroli jakości

  • inicjowanie, ocena oraz wdrażanie i zatwierdzanie kontroli zmian w zakresie wytwarzania produktów leczniczych

  • nadzór nad działaniami korygującymi w przypadku wystąpienie niezgodności z ustalonymi wymaganiami systemu jakości oraz nadzór w procesie ustalania i wdrażania działań zapobiegawczych

  • współudział w przygotowaniu i sprawdzaniu analiz ryzyka

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych z opracowywaniem raportów

  • przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń z zakresu zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP)

  • interpretacja, wdrażanie i przestrzeganie aktualnych wymagań prawa farmaceutycznego w zakresie wytwarzania i importu produktów leczniczych

  • współpraca z innymi działami firmy w realizacji powierzonych obowiązków

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: farmacja, analityka medyczna, biotechnologia, chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna i procesowa)

  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w wytwórniach produktów leczniczych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu Ms Office

  • mile widziana znajomość programu SAP

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi

  • pakiet benefitów (karta Lunch, prywatna opieka medyczna Luxmed, dodatkowe ubezpieczenie NNW, karta Multisport)

  • premia roczna

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Ostatnia aktualizacja:
06.12.2016

Branża / kategoria:
Farmaceutyka / Biotechnologia, Kontrola jakości