Pracownik Magazynowy

Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY e-commerce

ŁÓDŹ-WIDZEW/GÓRNA

Oferta pracy pokierowana jest do kobiet oraz mężczyzn.

Zapewniamy stabilne zatrudnienie.

Praca w systemie trzyzmianowym w godzinach 06:00-14:00; 14:00-22:00 i 22:00-06:00

Oferujemy:

· Umowa zlecenie,

· Stawka godzinowa 17 zł oraz dodatek za pracę w nocy,

· 30 minut przerwy regeneracyjnej,

· Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy,

· Szkolenie BHP, odzież roboczą, maseczki,

Zakres zadań:

· Lekka praca magazynowa w ciągłym ruchu,

· Kompletacja zamówień,

· Skanowanie produktów,

· Pakowanie produktów do wysyłki,

· Rozmieszczanie towaru na magazynie,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 731-787-888 lub 501-322-674 , bądź o stawienie się w Agencji Pracy Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku). Prosimy o zabranie ze sobą dokumentów aplikacyjnych.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Logistyka