Piekarz

Tesco Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

• Wypiek pieczywa oraz innych produktów piekarniczych, zgodnie ze standardami firmy i według obowiązujących receptur uwzględniając zapotrzebowanie określone przez kierownika stoiska

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe

• Umiejętność pracy w zespole

• Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę

• Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta

• Mile widziane doświadczenie w pracy w zawodzie piekarz-cukiernik

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy

• Elastyczne godziny pracy

• Możliwość udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy

• Możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej pochodzi z awansów  wewnętrznych)

• Zniżkę 10% na zakupy w Tesco dla pracowników z 6-miesięcznym stażem pracy oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro

• Bony świąteczne, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy

• Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku

• Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Ostatnia aktualizacja:
03.12.2017

Branża / kategoria:
Gastronomia / Catering, Praca fizyczna