Pracownik Produkcji

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Wykonywanie zadań na określonym przez bezpośredniego przełożonego odcinku pracy w obszarze produkcji podzespołów oraz montażu silników elektrycznych;

  • Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami roboczymi, dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną oraz ze wskazówkami przełożonego w sposób gwarantujący osiągnięcie wymaganej jakości oraz zapewnienie ciągłości produkcji;

  • Bieżąca kontrola wykonania operacji pod względem jakościowym i terminowym;

  • Prawidłowa eksploatacja urządzeń, narzędzi i przyrządów

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zasadnicze (mile widziane z obszaru elektryki, elektromechaniki, mechaniki);

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych;

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie będzie dodatkowym atutem

  • Uprawnienia na wózki widłowe;

  • Mile widziane uprawnienia na suwnice i żurawie;

  • Zdolności manualne;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej dynamice rozwoju;

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach;

  • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • Miłą atmosferę pracy

Ostatnia aktualizacja:
25.05.2017

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż