Kontrola Jakości

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź Koluszki Rokiciny Brzeziny Tomaszów Mazowiecki

Zadania:
• kontrola jakościowa komponentów samochodowych, prowadzenie selekcji części produkowanych na sekcjach zgodnie z instrukcją przekazaną od przełożonego tak, aby spełniały wymagania jakościowe,
• raportowanie wykonanych czynności do przełożonego

Wymagania:
• dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,
• dobra pamięć, podzielność uwagi, spostrzegawczość i systematyczność,
• konsekwencja w działaniu, umiejętność współpracy w grupie,
• wysokie zdolności manualne i dobry wzrok,
• doświadczenie na produkcji - dodatkowym atutem,

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową z możliwością długotrwałej współpracy i przejęciem bezpośrednio do klienta
• zatrudnienie na pełen etat, premie i dodatki do wynagrodzenia
przyjazną atmosferę pracy
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• opłacamy składki ZUS
• gwarantujemy urlop i świadczenia
• nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji

Numer referencyjny: 21/02/MRL

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Kontrola jakości