Konsultant systemów ERP (Dynamics AX)

Nigel Frank International

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji wdrażającej system klasy ERP Dynamics AX, poszukuję kandydatów na stanowisko Konsultanta wdrożeniowego w obszarze modułów finansowych.

Wymagania

Podstawowe zadania:

  • Administrowanie i rozwój systemu Microsoft Dynamics AX

  • Analiza potrzeb biznesowych

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów informatycznych klasy ERP

  • Wsparcie przy dostosowywaniu rozwiązań Microsoft Dynamics AX do wymagań i specyfiki
    procesów biznesowych klienta

  • Szkolenia oraz wsparcie dla użytkowników

  • Prowadzenie konsultacji i doradztwa w zakresie systemu

Oferujemy

Oczekiwania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP idealnie w obszarze finansów

  • Kompetencje w zakresie rozwiązań Microsoft Dynamics AX

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

W zamian oferujemy:

  • Praca w komfortowym środowisku

  • Możliwość rozwoju na arenie międzynarodowej

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Samodzielna pozycja

  • Elastyczna forma współpracy

Ostatnia aktualizacja:
20.10.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja