Staż w dziale badań i rozwoju

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Czynny udział w projektach prowadzonych przez dział R&D (projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w dziedzinie kabli światłowodowych)

  • Udział w projektowaniu i przeprowadzaniu eksperymentów na liniach produkcyjnych (możliwość samodzielnego przeprowadzenia niewielkich projektów)

  • Udział w pełnym cyklu rozwoju produktu (projektowanie, prototypowanie, walidacja, wdrożenie do produkcji)

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej i procesowej

  • Ścisła współpraca z inżynierami produkcji w celu wdrażania nowych produktów do procesu produkcyjnego

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Student ostatnich lat lub absolwent studiów technicznych. Preferowane: Wydział Mechaniczny, Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji, Wydział Elektryczny, Wydział Chemiczny

  • Znajomość programów MS Office (Excel, Word, Power Point)

  • Dobra znajomość jęz. angielskiego

  • Samodzielność, otwartość, chęć uczenia się

  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych ze statystyczną kontrolą procesu

Oferujemy

CO ZYSKUJESZ:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu:

    • Przetwórstwa tworzyw sztucznych

    • Metod statystycznej kontroli procesu

    • Industrializacji produktów

    • Prowadzenia projektów w międzynarodowym środowisku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Możliwości osobistego rozwoju

Ostatnia aktualizacja:
22.12.2018

Branża / kategoria:
Badania i rozwój, Praktyki / Staż, Przemysł / Produkcja